Smartfony są urządzeniami, które wykorzystywane są na co dzień przez praktycznie każdą osobę. Codzienne funkcjonowanie bez tego sprzętu wydaje się wręcz niemożliwe. Dzięki niemu możemy w łatwy i szybki sposób skontaktować się z drugą osobą, korzystać z internetu w celach informacyjnych, jak i rozrywkowych oraz wiele więcej. To również narzędzie, które pozwoli wykonać dobrej jakości zdjęcie, co przydaje się szczególnie w trakcie podróży. Coraz większe grono producentów zwraca więc uwagę na ten element wyposażenia oferując to coraz lepszą jakość. Które z modeli sprawdzą się więc najlepiej?

 Cena, a aparat

Bez cienia wątpliwości smartfony flagowe są również urządzeniami, które oferują najlepszą jakość zdjęć. Jednakże nie każda osoba ma na tyle duży zasób gotówki by móc pozwolić sobie na takie sprzęt, którego cena zaczyna się od około 2-3 tysięcy. Jednakże dla osób, które cenią sobie jakość ponad cenę i mogą zakupić takiego smartfona warto wziąć pod uwagę kilka modeli.

Z flagowych urządzeń szczególnie wybijają się: Samsung Galaxy S10, S20 oraz Huawei P20, P30 z dopiskiem PRO. Są to modele, z których można ”wycisnąć” naprawdę wiele jeśli chodzi o jakość zdjęć, która może konkurować nawet z tradycyjnymi aparatami. Modele te prócz świetnych zdjęć w ciągu dnia, jak i nocy idealnie sprawdzają się w roli kamery.

Nieco tańszym urządzeniem, w tym przypadku również modelem flagowym jest smartfon Xiaomi Mi Note 10 Pro, który również robi zdjęcia bardzo dobrej jakości, a przy tym jego cena jest sporo mniejsza, niż u konkurencji.

 Średnia półka cenowa

Dla osób, które wymagają nieco mniej od aparatów znajdujących się w smartfonach z całą pewnością możemy polecić Xiaomi Mi 9T PRO, który w cenie około 1800 złotych jest wręcz bezkonkurencyjny. Zarówno aparat tylni, jak i przedni sprawdzają się bardzo dobrze, a dla osób amatorsko robiących fotografię jest absolutnie wystarczający.

Tak naprawdę pozostałe urządzenia w półce cenowej 1000-1500 złotych będą robiły po prostu poprawne zdjęcia, które bez problemu można opublikować na portalach społecznościowych bądź gdziekolwiek indziej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj